PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647563}
5,4 8 242
oceny
5,4 10 1 8242
4,7 3
oceny krytyków
Get a Job
powrót do forum filmu Get a Job
nol1324

Komedia koncentrująca się wokół niedawnego absolwenta college'u i jego przyjaciół i ich próby uzyskania zatrudnienia.

Michael_van_Grand

wyczuwam, że będzie to lewacka propaganda

camakal

wyczuwam, że będzie to prawacka propaganda.

skalp_el

prawackiej propagandy nie będzie bo czerwone ścierwo się teraz tak rozsiadło w fotelu, że opanowało prawie cały świat.

camakal

No fakt, prawackiej propagandy nie będzie, bo brunatne ścierwo boi się nawet transwestyty Rafalali :)

skalp_el

Zobacz sobie co to były brunatne koszule, zanim zaczniesz wiązać to z prawicą, imbecylu.

camakal

Ogarnij świat małolat, zanim wszystko co ci się nie podoba zaczniesz nazywać "lewactwem".

skalp_el

Nic nie nazwałem lewactwem, imbecylu.

camakal

"Wyczuwam, że będzie to lewacka propaganda".
Imbecylem to jest twoja matka, skoro tak cie wychowała.

skalp_el

Imbecylem jesteś ty, imbecylu.

camakal

A ty jesteś bardzo inteligentny. Widać to po szerokiej gamie inwektyw jakimi dysponujesz. Niemniej, żal mi twojej matki.

skalp_el

Mi żal ciebie, imbecylu.

camakal

Zasób słownictwa jakim dysponujesz jest wysoce ograniczony, wiec to raczej ty jesteś imbecylem :)

skalp_el

Zasób słownictwa znacznie większy niż u ciebie, ale do imbecyla piszę prostacko, żeby pojął.

camakal

Piszesz tak jak cie wychowano dzieciaku. No, znudziłeś mnie już w sumie i zrobiło mi się ciebie żal, więc bez odbioru :)

skalp_el

Piszę tak, żeby imbecyl zrozumiał.

camakal

Ale jak widać nie zrozumiałeś.

skalp_el

Piękna wymiana zdań. Wzruszyłam się.

BeeBee61

Ekstra:)

skalp_el

Ale jak widać nie zrozumiałeś.

użytkownik usunięty
skalp_el

Polska w pigułce :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones