PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=253609}

Na ostrzu: Droga po złoto

The Cutting Edge: Going for the Gold
7,1 2 919
ocen
7,1 10 1 2919
Na ostrzu: Droga po złoto
powrót do forum filmu Na ostrzu: Droga po złoto

Brak słów

ocenił(a) film na 1

Jak można zrobić tak beznadziejny pastisz kultowego filmu. Tragedia! Kicz! Dno! Porażka!

ocenił(a) film na 7
_eXtraterrestre

Fakt, oryginał był torche lepszy, ale na pewno ten film nie był aż tak zły, by dawać mu ocene 1....

ocenił(a) film na 8
_eXtraterrestre

W tej części przynajmniej jest trochę łyżwiarstwa, bo w pierwszej pokazywali tylko łyżwy. Wiadomo, że nie każdy aktor jest zawodowym łyżwiarzem ale żeby z całych układów pokazywać tylko jak się trzymają za ręce? ( bo prawdopodobnie tańczyli dublerzy). W większości ujęć trudniejszych figur jeżdżą bez głowy ^^

ocenił(a) film na 6
nikkiepleasure

Filmu jeszcze nie oglądałam (mam zamiar wkrótce), ale wyjaśnij mi zagwozdkę z opisu: jakiej to kontuzji mogła doznać bohaterka, żeby z konkurencji solistek przerzucić się na trudniejszą konkurencję par sportowych?

ocenił(a) film na 1
_eXtraterrestre

Zgadzam się w 100 % - ten film to prawdziwy kicz! Pierwsza część, która była nakręcona 14 lat temu wycisnęła ze mnie wszystkie emocje - śmiech i płacz. Sztuczne kłótnie i awantury, brzydka aktorka. Nie mogłam też sobie wyobrazić, że Kate to tamta Kate, a Gretzky to tamten Gretzky. Kicz po prostu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones