PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736150}

Nowe oblicze Greya

Fifty Shades Freed
5,4 47 785
ocen
5,4 10 1 47785
2,3 7
ocen krytyków
Nowe oblicze Greya
powrót do forum filmu Nowe oblicze Greya

Wow! Zapowiada się naprawdę nieźle. Podoba mi się oprawa muzyczna zwiastunu i po fragmentach, jakie pokazali muszę przyznać, że aktorzy nieźle "wyrobili się", a przynajmniej Dakota. Już trzecia część i wiele czasu spędzili na planie, miliony powtarzanych scen. Sama praktyka uczy:)! Może Dakota wzięła wszystkie swoje błędy i krytykę innych ludzi do siebie i stara się podnieść poziom swojego aktorstwa. Nie mniej przez caly czas uważałam jej grę aktorską za samo dno i ją sama również.
Nie mogłam się pogodzić z tym, że spośród tylu pięknych i rewelacyjnych w swoim fachu aktorek wybrali właśnie ją! O samym "Greyu" nie wspomnę. Z góry skazywałam ekranizacje na porażkę. Aczkolwiek po obejrzeniu zwiastunu do trzeciej części możliwe, że obejrzę film i jakimś cudem dotrwam do końca...! ;)
Zdecydowanie lepiej wygląda gra aktorska. Nie bije od tego taki kicz i sztuczność. Nie spodziewam się żadnej rewelacji po filmie, ale jestem, można powiedzieć, zachwycona zwiastunem. Wielki plus. Jedyne, co mnie martwi to to, czy przypadkiem nie zawarli wszystkich ciekawych momentów filmu w zwiastunie...

ocenił(a) film na 2
julialament

Ty tak na serio? Przecież to jest tak głupi film że trudno to przebić. A gdybym był kobietą to czułbym się po obejrzeniu tego gówna jakby ktoś dał mi w twarz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones