PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841001}

W strefie wojny

Outside the Wire
5,1 10 136
ocen
5,1 10 1 10136
3,7 3
oceny krytyków
W strefie wojny
powrót do forum filmu W strefie wojny

Nie taki najgorszy

ocenił(a) film na 6

Idealny do popcornu i przeglądania telefonu, tak żeby sobie co kilka minut z ciekawości zerknąć na ekran. Całe szczęście ktoś postanowił w połowie filmu zakręcić denną fabułą ale tak bez przekonania i niestety bez większego sensu.

Niewiele zabrakło, żebym mógł z czystym sumieniem napisać, że ten film jest dobry. Wystarczyło napisać od nowa scenariusz i wymienić bohatera grającego młodego żołnierza. No i przenieść akcję z Ukrainy gdzieś do Afryki, żeby widzowie nie wzruszali ramionami kiedy dwóch czarnoskórych amerykańskich żołnierzy zrzuca mundury, żeby wtopić się w tłum.

Na plus na pewno można zaliczyć spory chyba budżet filmu i warstwę realizacyjną. Na uwagę zasługuje ziarno sceptycyzmu co do roli Stanów Zjednoczonych jako "światowego strażnika pokoju". No ale jednak, koniec końców, okazuje się, że może i popełniane są błędy ale przecież na błędach się uczymy i rozwijamy. Czyli ostatecznie propagitka tyle że nie podlana lukrem a w sosie słodko-kwaśnym. Daję, trochę na wyrost, 6/10 za plot twist w połowie bo lubię takie hocki klocki i nawet odłożyłem na jakiś czas komórkę i skupiłem uwagę na telewizorze.

wont

czyli to Power ale o innej tematyce?

ocenił(a) film na 4
wyrelowyrewolerowany

Dokladnie tak robiłem. Leciał sobie w tle. Szkoda aktora i kasy na ten film. Dochodzę do wniosku że Netflix ostatnio bierze wszystko co wylądowało w koszu.

wont

Dokładnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones