Singiel w Nowym Jorku
powrót do forum 1 sezonu

Naprawdę jestem zawiedziony poziomem aktorstwa Harrisa - połączenie sitkomowej mimiki z broadwayową ekspresją sprawia że przeszkadza na tym ekranie. Aktor komediowy, showman ale jestem bardzo zawiedziony jego aktorstwem w tym serialu.

ocenił(a) serial na 4
marekkopec

Ja tak samo! Był tak sztuczny, że aż bolały oczy

marekkopec

Zgadzam się.. liczyłam na więcej. Serial dramatyczny, a główne role przypadły aktorom komediowym. Tisha to dla mnie pani Kyle i nie umiem spojrzeć na nią inaczej. Natomiast Neil.. nie wiem, może za dużo Barneya Stinsona się naoglądałam. Nie widzę go w roli dramatycznej. Odpuściłam po 2.odcinku.

ocenił(a) serial na 5
dzina26

Ja nie widzę w tym serialu dramatu, dla mnie to komedia, w dodatku kiepska - jakby z ambicjami na bycie czymś więcej, które jednak zostały srodze zawiedzione.

ocenił(a) serial na 6
dzina26

Ja w trakcie piątego zacząłem się zastanawiać, czy chcę to dalej oglądać, ale stwierdziłem, że te trzy ostatnie to już jakoś dotrwam. I w sumie dobrze, bo końcówka lepsza. Generalnie jednak rozczarowanie - skrzyżowanie papierowej dramy z nieśmieszną komedią...

ocenił(a) serial na 6
marekkopec

Całkowicie się zgadzam! Moim zdaniem najsłabszy z głównej obsady, inna sprawa, że scenariusz do bani. Ale kilka ról wartych uwagi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones