PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833741}
7,9 20 095
ocen
7,9 10 1 20095
7,5 12
ocen krytyków
The Morning Show
powrót do forum serialu The Morning Show

Jennifer

ocenił(a) serial na 6

Bardzo się cieszę że Aniston nareszcie dostała rolę na miarę swoich możliwości i pokazała że jest świetną aktorką, a Ameryka po prostu nieszczęśliwie zaszufladkowała ją po przyjaciołach i tak się to do dziś ciągnęło niestety.

ocenił(a) serial na 7
Wagnerr

Jestem wielką fanką przyjaciół i pierwsze co mi się rzuciło w oczy w tym serialu to właśnie to, że Jennifer pod względem gry nic się nie zmieniła. Jej postać zachowaniem, reakcjami, operowaniem głosem itp przypomina mi kropka w kropkę Rachel.

ocenił(a) serial na 6
skarpetka_55

Mi wgl. jej nie przypominała. Przez cały sezon zapominałam, że to Aniston. ;)

Wagnerr

polecam film "Cake" z 2014 roku, od tego filmu całkiem inaczej zaczęłam postrzegać Aniston, potrafi naprawdę świetnie dobrać role, a co najważniejsze zachwycająco je zagrać :)

ocenił(a) serial na 6
Alice_30MARS

dzięki na pewno obejrzę :)

ocenił(a) serial na 8
Wagnerr

Moim zdaniem pokazała dlaczego w rolach dramatycznych jej nie obsadzano. Serial świetny ale Aniston jest najsłabszym jego ogniwem aczkolwiek faktycznie w kilku scenach zaskoczyła mnie pozytywnie.

ocenił(a) serial na 8
Wagnerr

Dostała tę rolę, bo jest producentką serialu :) Wbrew powszechnym opiniom uważam, że ona jest naprawdę dobrą aktorką, nawet z jakichś niezbyt ambitnych komedii może wyciągnąć dużo.

ocenił(a) serial na 7
Wagnerr

Akurat Aniston była w tym serialu najsłabsza.

ocenił(a) serial na 8
berni_

Zgadzam się, nie powalała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones