PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=51}
5,9 29 145
ocen
5,9 10 1 29145
4,6 11
ocen krytyków
Flubber
powrót do forum filmu Flubber

Dlaczego Williams

ocenił(a) film na 1

grywa w takich głupotach od czasu do czasu?

Mario_Robak

Zeby te głupoty nie były jeszcze wiekszymi głupotami.... Poprostu on ratuje te filmy od kompletnej Żenady...

pzdr

ocenił(a) film na 1
Sky1989

Racja. A jemu widocznie to pasuje... dla mnie to była wtedy totalna żenada (teraz pewnie jeszcze większa, ale nawet nie oceniam).

ocenił(a) film na 6
Mario_Robak

Nie mam pojęcia... Ach!!! Może dlatego, że jest również komikiem :/ Aktora nie ocenia się po filmach w jakich gra, lecz po tym jak gra.

Mario_Robak

Może dla tego, że ma dystans do samego siebie i ... bo ja wiem... postanowił wzbogacić swoją grą aktorską kino familijne?? Nie każdy film familijny musi się podobać dorosłym, niektóre są też dla dzieci.

ocenił(a) film na 7
Mario_Robak

Myślę że ma po prostu poczucie humoru i wciąż czuje się "dużym dzieckiem", a takie produkcje dają mu pole do popisu i zapewniają mu niezły ubaw.

Naomi_88

Poza tym to niektórzy aktorzy posiadający dzieci lubią od czasu do czasu zagrać w filmach skierowanych właśnie do młodszej publiczności ( tak przynajmniej słyszałam:) ). Myślę, że nic w tym złego. A jeśli chodzi o film to dawno go nie widziałam, ale jak byłam młodsza to go uwielbiałam. A myślę, że taki był jego cel. To dzieciom miał się podobać, a nie jakimś koneserom kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones